Kategorijos
Be kategorijos

Išmanusis dekoravimas iš Amazon parduotuvės

Atostogų sezonas visada yra tradicijomis alsuojantis laikas. Aš neužaugau su eglute ir neturėjome jokių tradicijų, išskyrus dovanų atidarymą Kalėdų dieną. O dovanos visada tik sėdėdavo dulkėtame kampe ar ant mūsų kavos stalo. Šiemet atostogoms būsiu Naujajame Orleane, o tai reiškia, kad būsiu toli nuo savo šeimos. Laimei, mano „Amazon“ įrenginiai gali padėti mums palaikyti ryšį.

Visas prekes galima rasti čia: Amazon

Šiais metais padariau tyrimą Amazon“ platformoje, todėl susipažinau su visais jų įrenginiais ir išmaniųjų namų produktais. Mano namai jau yra sukurti taip, kad galėtų veikti efektyviau, o atostogoms norėjau nustebinti ir savo šeimą, kad jų sezonas būtų šiek tiek šventiškesnis ir mažiau įtemptas. Vienas dalykas, kurį mano šeima darė kartu, yra papuošti eglutę! Aš žinau, kad tai atrodo beprotiška, bet dėl ​​kokių nors priežasčių tai tiesiog niekada nesusiduria. Tačiau padedami „Amazon Smart Plugs“ galiausiai tai padarėme! Kadangi per Kalėdas nebūsiu su jais, šiek tiek anksti patraukiau į mamos namus, kur kartu su seserimi ir dukterėčia mes sprogdinome medį juostomis, ornamentais ir žybsinčiomis lemputėmis. „Alexa“ dėka galėsite įjungti ir išjungti naudodamiesi paprasta balso komanda.

Aš mėgstu technologijas ir esu jas išmanantis šeimos narys, tačiau šauniausias dalykas, susijęs su „Amazon Smart Plugs“ (ir visais „Amazon“ įrenginiais), yra tai, kad jį lengva nustatyti, todėl jie neturi būti ekspertai, kad galėtų sukurti savo namus protingesnis. Išmanieji kištukai veikia su „Alexa“, todėl, kad ir ką prijungtumėte prie jų, galite valdyti laisvų rankų įranga. Tai taip paprasta, kaip sakyti „Alexa, įjunk kalėdinę muziką!“ arba „Alexa, įjunk kavos virimo aparatą!“ Kitas būdas naudoti „Smart Plugs“ atostogoms be streso yra „Alexa“ programoje nustatant įprastą režimą.

Aš taip pat juos įsteigiau su „Amazon Echo Show“, kad Kalėdų dieną galėtume praktiškai susiburti ir kartu atidaryti dovanas. „Echo Show“ yra „Amazon“ įrenginys su ekranu ir garsiakalbiu, kurį galima naudoti vaizdo skambučiams ar įvedimams, todėl tai yra puikus būdas palaikyti virtualius ryšius per šventes. Pasiilgsiu to, kad šiemet per Kalėdas visi būtume toje pačioje vietoje, tačiau „Amazon Devices“ jau palaiko ryšius atostogoms. Ir spėk ką, niekada nevėlu pradėti naujas tradicijas!